Az Egerszegi Hírek ad ma reggeli kiadásában frappáns összefoglalót a témában. A MOHU januárban indította a konyhai zöld- és élelmiszerhulladék házhoz menő gyűjtését. A kezdeményezés első körben 14 települést érintett, köztük Zalaegerszeg társasházi övezetét, ahol 18.000 lakost ért el a hulladékgazdálkodási koncesszióért felelős társaság. A lap a tapasztalatok alapján készítette el összegzését.