A Tisztítsuk meg Magyarországot! projekt második ütemében közel 30 millió forintos, vissza nem térítendő támogatást nyert Siklós – ismertette az eredményt tegnap, sajtótájékoztatón Riegl Gábor. Siklós polgármestere hozzátette, a támogatásnak köszönhetően a város területén több helyszínen gyűjthetnek be és ártalmatlaníthatnak majd mintegy 360 köbméter illegálisan lerakott hulladékot. A sajtótájékoztatóról a Siklósi Hírek számolt be.