Idén 2373 helyszínen, több mint 108 ezren szedik a szemetet a TeSzedd! – Önkéntesen a Tiszta Magyarországért programban – mondta az Energiaügyi Minisztérium (EM) környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkára vasárnap Budapesten, a hétfőn indult, egyhetes programot záró sajtótájékoztatón. A napilapok rendre beszámoltak az eseményről, a legrészletesebben (érthetően) a hazai szakportál, a Don’t waste it tudósított.
