Elsőként az Óbuda írta meg, hogy a Duna mentén a vészhelyzet miatt sorra maradnak el a lomtalanítások. A Katasztrófavédelem kéri a lakosságot, hogy az ártéren lomokat ne rakjanak ki! Pótlást november 25-én tervez végrehajtani a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.