A Szentlőrinci úti felüljárón haladó konténerszállító teherautóról jókora szemétdarabok zuhantak le, eltalálva a szemből érkező BMW-t – vette észre az rtl.hu a Budapesti Autósok által közzétett felvételt. A 24.hu közre is adta a fedélzeti kamrás felvételt, amely egyébként a YouToube-ra is fölkerült. A Frisshírek.hu szerint az eset rávilágít a megfelelő rakományrögzítés fontosságára, hiszen a felvétel alapján akár súlyos baleset is bekövetkezhetett volna. A videót megosztó Budapesti Autósok oldal rámutat, hogy a teherautó konténere nem volt letakarva, így szabadulhatott el róla a sitt. A HVG hangsúlyozza, hogy a BMW nem úszta meg anyagi kár nélkül, de személyi sérülés nem történt. A hírre egyébként a BAMA felületésről is át lehet kattintani.