Nem zajlottak ugyan fényes ünnepségek, de jónéhány lap megemlékezett azért az esemény jelentőségéről. A Dél-Kom Sajtófigyelő Barta Katalin cikkét ajánlja olvasói figyelmébe a HEOL felületéről, amelyben a hulladék mennyiségének csökkentése érdekében megtehető, fontos lépésekre hívja fel a figyelmet. Ajánljuk még a BAMA és az Új Dunántúli Napló hasábjain, Jusztin Levente tollából megjelent cikket, amely egyebek mellett a meglévő anyagok újrahasznosításáról is értekezik.