Az idei évben is elérkezik lassan az iskolakezdés, ami sok szülőnek okozhat nehézséget. Ebben szeretném, ha ismét összefognánk és ami a mi gyerekeinknek már nem kell, mert nagyok lettek, vagy maradt a korábbi beszerzésekből, mert nem került felhasználásra, jó állapotú iskolatáska, tesizsák, füzetek, írószerek, tolltartó, de lehet ruha is, mint az ünneplős évnyitóra, vagy szép cipő, amit minden évben csak 2-3 alkalommal vettek fel és pikk-pakk kinőtték, ha jó szívvel adod hozd be hozzánk és mi megkeressük az új gazdáját.
Az ajtónk nyitva, hely van már csak egy kis energia és jószándék kell és kész is a jócselekedet.
Akár holnaptól hozhatjátok és augusztus 15-ig bezárólag várjuk a felajánlásokat, hogy még augusztusban ki tudjuk osztani a tanszercsomagokat.
2.08 – Szociális iroda 🙂
