Tájékoztatunk Benneteket, hogy az Etikai Bizottság mandátuma lejárt, ezért 2024. július 04. napján új tagokkal a bizottság megtartotta alakuló ülését.
Az Etikai Bizottság 5 főből áll. Állandó tagok: dr. Fejér Eszter HR, igazgatási vezető és dr. Miklósa Mária jogi koordinációs vezető, szakszervezet részéről: Tantos Mária, valamint az Üzemi Tanács által delegált tagok: Fenyvesi Anita és Kétyiné Kohl Zsóka munkavállalók.
A Bizottság elnökének Kétyiné Kohl Zsóka került megválasztásra.
A tagok elérhetőségei az Intranet felületen, munkatársaink fülben megtalálhatók.
Bármely, az Etikai Kódexben (Delkom/IIR/Szabályzatok/SZ-37) szabályozottak megsértése esetén kérjük, hogy a bizottság felé jelezni szíveskedjetek.
Köszönettel: Etikai Bizottság