A TeSzedd! országos önkéntes hulladékszedési mozgalom elosztó központja ez évben Szolnok lesz, jelentette be Szalay Ferenc, a város polgármestere és Lits László, az NHSZ Zounok Zrt. ügyvezető igazgatója szerdán délután a tiszaligeti Turisztikai Központban erre a célra kialakított logisztikai bázison. A Szóljon megírta, hogy a logisztikai bázist, ahonnan a hulladékgyűjtéshez szükséges felszereléseket, kesztyűket és zsákokat az ország minden szegletébe elszállítják a napokban, az NHKV választotta ki.