Zirc után Szentes a második magyar város, ahol teljesen fölszámolták a szelktív hulladékgyűjtő szigeteket. A szolgáltató arra hivatkozik, hogy képtelenség volt rendet tartani a szigetek körül, és ennyi évvel a kezdetek után sem alakult ki az edények használatának kultúrája. A helybéliek a papírgyűjtő konténerbe nemegyszer dobtak például gumiabroncsot (képünkön). A cs3 ugyanakkor felelősöket keres, és az önkormányzatra mutogat.
Egy felelős városvezetésnek a megoldást kell keresnie, nem pedig a kifogásokat
– írják.
