Lángra kapott a szemét egy külvárosi raktárban Budapesten, jelentette ma kora délután a 24.hu. Részletek egyelőre nem ismertek, a látvány azonban messziről is elég ijesztő. Szemlénket holnap reggel frissítjük.

Frissítés!
Az Origó a Katasztrófavédelemre hivatkozva megírta, hogy a tüzet a tegnapi, késő éjszakai órákra sikerült megfékezni.