Az egri buszpályaudvar melletti kutyafuttatót szabályosan belepte tegnap reggelre a szemét. A HEOL beszámolója szerint a szemét elszállítását, a terület rendbetételét megkezdték a városgondozás munkatársai. Az EgerHírek szerint a rendőrség helyszínen felvett adatai alapján a kormányhivatal szakemberei hulladékgazdálkodási jogsértés miatt eljárást indítanak a helyszínen azonosított elkövetők ellen. Természetesen az Eger TV is ráreagált a hírre, híradójuk felvétele a képte kattintva indul el.
