Címlapsztori a Pécs Aktuál ma délelőtti kiadásában: katasztrófavédelem közlése szerint háromszor kellett közbeavatkozniuk a lánglovagoknak. A Rákóczi úton és a Felsőmalom utcában lángoló szemeteseket a város hivatásos tűzoltói eloltották. (Via: M.D.)
