Az egyik párt II. kerületi kompenzációs listáján szereplő Gór Csaba Pasaréten földre hányt szemetet látott, és a kor követelményeinek megfelelően cselekedett: lefotózta, posztolta és ment tovább.
„Így fest Nagy Imre padja Pasaréten. Buda ennél többet érdemel!”

Fodor Fanni, egy másik párt képviselőjelöltje összeszedte a szemetet. És persze ő is posztolta.

Már csak szűk egy hónapot kell kibírnunk…