Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Szemét és rezsicsökkentés | Dél-kom Intranet


A nyaralóterületeken tapasztalható szolgáltatás-zsugorodást kifogásolja Mizsei Zsuzsa a Népszava online és print-változatában is. Környezettudatos nyaralóként szorgalmasan kötözgettük tavasztól őszig a lemetszett, levágott ágakat, zsákoltuk a saját komposztálónkba már nem férő zöldhulladékot. Kéthetenként kiraktuk az árokpartra, és többnyire rendben elszállították azt. Mindehhez kaptunk évente 12 zsákot, az elég is volt, mint ahogyan a szelektív gyűjtéshez biztosított tucatnyi zsák is – írja a szerző, majd így folytatja: – Ez évtől nincs zsák, se zöldnek, se szelektívnek.

A szolgáltató, a Depónia Nkft. Mizsei Zsuzsa írásos kérdésére nem túl szerencsésen azt válaszolta:

Az, hogy a korábbi szolgáltató milyen formában szállította el a zöldhulladékot, illetve milyen zsákot biztosított nem tartozik ránk.