– A rendszeres balesetvédelmi oktatáson elhangzik, hogy tolatás közben a fellépőn tartózkodni tilos. Az újabb hulladékgyűjtő járműveikkel már nem is lehet tolatni akkor, ha a hátsó fellépőn áll valaki. Ez viszont egy régebbi, még 2005-ben beszerzett autó volt
– mondta a lapnak a direktor.