A 24.hu ma déli kiadásában fogalalkozik az italcsomagolások visszaváltásának témájával szűk hatperces videójában. Egyre többen próbálják ki a MOHU automatákat, azonban rengetegen nem állnak sorba a visszaváltó pontokon, hanem kukába dobják a palackokat, melyek darabonként ötven forinttal segítik a rászorulók mindennapjait, akik sokszor órákon át baktatnak a (fő)városban (is) a betevőért.
