Pártállása szerint értékeli a pécsi napisajtó, hogy a Biokom gondoskodott a Citrom utcában lévő hulladékgyűjtő pontról; a lakosság számára tisztább és rendezettebb környezetet biztosítsottak. A PécsMa beszámolója fényképekkel is illusztrált, tényszerű. A Pécs Aktuál cikkéhez is illesztettek fotográfiát, de az épp a korábbi, rendezetlen állapotot mutatja. A cikk címe is sokatmondó: Rendbe tették az egyik belvárosi szégyenfoltot. Alcím a lap főoldalán:Kérdés, hogy meddig marad rendezett a terület. Nem szurkólói attitűd, az biztos.
Az Új Dunántúli Napló és a BAMA valószínűleg nem értesült a hírről.
