A Szentkirályi Magyarország Kft. maximálisan együttműködik a Gazdasági Versenyhivatallal (GVH), miután eljárás indult a vállalkozással szemben – közölte a cég a 24.hu-val, miután kedden nyilvánosságot kapott, hogy a GVH eljárást indított a Coca Cola mellett az ásványvizes céggel szemben is, ahogy.a Dél-Kom Sajtófigyelő is észrevette.
A vállalat határozottan elítéli a fogyasztók megtévesztését és a zöldre mosás vagy greenwashing minden formáját, és elkötelezett az iparág fenntarthatóságának előmozdítása mellett, amelyet gyakorlati törekvéseivel is folyamatosan támogat
– szögezték le egyúttal.