Az Új Dunántúli Napló és a BAMA szerkesztői valószínűleg most értesültek róla, hogy megkezdődött az italcsomagolások visszaváltása – eddig ugyanis nem foglalkoztak vele. Jusztin Levente azonban most rácsodálkozott a jelenségre. A cikk semmi érdemi újdonságot nem tartalmaz, de néhány közhely és egy megmosolyogtató mondat azért fölbukkan benne. Utóbbit a cégderű érdekében idézzük: {…}
a műanyagokat 100 százalékban lehet újrahasznosítani, ezért lenne fontos az, hogy a lakosság megtanulja, jelenleg milyen módon lehet visszaváltani az üvegeket.
