Ördög Nóra és Till Attila részt vesz a MOHU szemléletformáló kampányában. A műsorvezetők maguk is szelektíven gyűjtik a hulladékot, a fenntarthatóság iránt elkötelezett családos emberekként pedig mindenkit arra bátorítanak, hogy kövessék példájukat. A MOHU nagykövetei a BAMA (és valamennyi MediaWorks napilap) felületén ma hajnalban megjelent interjúban arra is felhívták a figyelmet, hogy az egyre több boltban megtalálható, egyszer használatos üveg, fém és műanyag italos csomagolások visszaváltására szolgáló REpontokat valóban megéri használni.
