Óvodák és iskolák számára szervez papírgyűjtési akciót a Biokom NKft. így kínálva lehetőséget arra, hogy az intézmények plusz bevételhez jussanak, miközben aktívan hozzájárulnak a környezet védelméhez – jelentette tegnap este a PécsMa. Az intézmények minden begyűjtött kilogramm papírhulladék után 20 forintot kapnak. A társaság kéri, hogy az egyszerű szervezés érdekében a részvételi szándékot a gyűjtést megelőzően legalább egy héttel jelezzék feléjük az óvodák, iskolák. A lap átkattintási lehetőséget kívál anyavállalatunk közösségi oldalának vonatkozó felületére is. A Pécs Aktuál már közel sem volt ennyire figyelmes. Átkattintás semmi, de az elérhetőségeket legalább közlik.