Magyarországon eddig több mint 400 millió palackot, dobozt és üveget vittek vissza az új visszaváltási rendszer bevezetése óta, és ezekből összesen 3 milliárd forintot utaltak át az ügyfelek bankszámláira – írta a fenti cím alatt a Startlap. Az újságíró csak azt felejtette el, hogy ugyanezt a brutális összeget a vevők megelőzően már kifizették…