A tűz miatt a vonatok csökkentett sebességgel haladnak az érintett szakaszon – írta meg a Szeretlek, Magyarország. Az előzmény: Budapesten, a Kacsóh Pongrác úti felüljáró közelében hatalmas területen gyulladt meg egy szemétlerakat – közölte a katasztrófavédelem vasárnap az MTI-vel, s írta meg a 444. A fővárosi hivatásos tűzoltók vízsugarakkal és habosított sugárral oltják a lerakót. A rakat szétbontása hosszabb időt vesz igénybe, a tűzzel még sokaáig harcolnak majd a lánglovagok. A beavatkozást nehezíti az erős szél – jelentette a Napi Újság. Az Útinform a FrissHírek szerint arra hívta fel a figyelmet, hogy az erős füst miatt az M3-as autópálya 9-10-es kilométerénél csökkent a látótávolság, ezért óvatosabban kell vezetni. Az oltási munkálatokban önkéntes tűzoltó egyesületek is részt vesznek.

A 24.hu azt is megírta: a tűz MÁV-területen kapott lángra. A lap olvasója nem merészkedett közelebb, de fotója távolról is félelmetes látványt nyújt.
