Intelligens ember nem szemetel, a többieknek pedig tilos.
Ezzel a hangzatos felütéssel kezdte legfrissebb, rövid, de annál ütősebb posztját a Facebookon az Északerdő Zrt. A bejegyzéshez egy fotót is mellékeltek, melyen egy méretes hűtő látszik a természetben. A leírás szerint a felvétel a Bükkben készült, de hogy a berendezés milyen körülmények között, és egyáltalán miért került oda, az rejtély. Az Északerdő Zrt. szerint ugyanakkor „az impozáns hűtőszekrény az erdő közepén a sokat látott erdész kollégákat is meglepte.” Az esetet a Sokszínű Vidék vette észre.
