A fenti címmel a FEOL ad, nem csak a vármegyére érvényes, a hulladékudvarokra vonatkozó körképet. A lap három éve még arról írt riportot, nincs megoldás arra, hogy szabályosan szabaduljunk meg használt ruháinktól és más textilhulladékoktól, mivel a segélyszervezetek raktárai megteltek, szelektív hulladékgyűjtőbe nem dobhatók, és el sem égethetők. A probléma megoldódott – és nem is most, hanem a MOHU (MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.) tavalyi megjelenésével. Ám az információ még mindig nem épült be a köztudatba.