A Fonyódi Járási Ügyészség különösen jelentős mennyiségű veszélyes hulladékra elkövetett hulladékgazdálkodás rendje megsértésének bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki saját háztartásában engedély nélkül gyűjtötte, válogatta, aztán értékesítette a leadható hulladékot – írja a Magyar Nemzet.
