Mintegy 1500 négyzetméteren ég a kommunális szemét egy tiszafüredi hulladéklerakóban – közölte a katasztrófavédelem csütörtök este az MTI-vel. Tájékoztatásuk szerint a tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett dolgoznak a lángok megfékezésén. Az egységek hét vízsugárral oltják a tüzet – írta meg a HVG.
