Február utolsó és március első hetében elektronikai hulladékgyűjtést szervez a siklósim Dózsa György utcai óvoda. Mint Fromberger Gáborné, az intézmény vezetője a Siklósi Híreknek elmondta, a hulladékért kapott bevételt a kicsik játékaira és felszerelésekre költik.