Pethő Zsolt árulta el a napokban egy interjú keretein belül, hogy bőven százezres már az a nagyságrend, amennyi palackot eddig visszaváltottak a vásárlók. A Reddit most arról ír, hogy a szisztéma egyelőre nehézkes.
Végre vettem olyan üdítőt, ami visszaváltható. Kíváncsiságból el is mentem két visszaváltási pontra, ahol az az üzenet fogadott, hogy nem támogatja ezt a palackot a rendszer.
A visszaváltást a kommnetekben ugyancsak szigorúan veszik górcső alá – elég sok a kritikai megjegyzés.
Ez egy annyira tipikus NER-es lehúzás, hogy az fáj
– jegyzi meg az egyik olvasó. Akiket érdekelnek a rendszer gyerekbetegségei, az összeállításból tájékozódhatnak.