Van-e az utcán bűzölgő szemétnek hangja? Elsőre meglepőnek tűnhet a kérdés, hát micsoda hülyeség ez, miért lenne hangja? De ha jobban belegondol, valószínűleg tud társítani ehhez a látványhoz egy jellegzetes hangot: a szemetet ellepő legyek zümmögését. De miért repülnek rá a legyek rögtön a szemétre, és egyáltalán hogy találnak oda ilyen gyorsan? Na és zárt kukákba hogy kerülnek legyek? Ez mind kiderül a Telex cikkéből, szóval ha a Dél-Kom Sajtófigyelő olvasója érdeklődik, több legyet üt egy csapásra!