Az utóbbi években a villanyautózás kapcsán rendszeresen visszatérő aggodalom, hogy mi lesz majd a sok felesleges elhasznált akkumulátorral. Erre a félelemre tett rá jó pár lapáttal a hazánkba települő akkumulátorgyárak sora, amelyekkel kapcsolatban többen felvetették, hogy nagyon abba az irányba halad az EU törvényhozás, hogy a levedlett aksikat a gyártó országba kell majd visszaküldeni, így évtizedek múlva ezek is ránk fognak szakadni. A Villanyautósok Magazin megkérdezte a nagy autómárkák importőreit, márkaképviseleteit, illetve a a MOHU szakemberét is: vajon kinek a problémája a villanyautók veszélyes akkuhulladéka? Bíró Balázs hosszú cikke annál sokkal átfogóbb, árnyaltabb képet ad, semhogy azt egy ilyen rövid kivonat visszaadhatná, de egy döbbenetes adatra mégis hadd utaljunk e helyt: a BYD valamivel több, mint 5000 új autójában hibásodott meg tavaly az akkumulátor… Tudni kell: a BYD nem javít cellákat vagy modulokat. Letesztelik az akkupakkot, és ha hibát találnak az egészet cserélik.
