A hazai McDonald’s több mint negyed évszázada végzi szelektíven a hulladékgyűjtést hazai egységeiben. Az éttermek munkatársai több csoportba válogatják szét a tálcákon maradt csomagolást és ételmaradékot, valamint a konyhán keletkező hulladékot, amit az étteremlánc, partnereinek ad át újrahasznosításra. A Meki a tegnapi Környezetvédelmi Világnap alkalmából készített videón mutatta be, miként is történik ez a gyakorlatban. A videóra, amely a logóra kattintva indul el, a Márkamonitor figyelt föl.
