Kedves Kollégák!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy aki még a mai napon (október 14.) megteszi a regisztrációját a METRO Companion alkalmazásban október 16-ával használni is tudja már digitális kártyáját. A későbbi regisztráció aktiválása a következő hullámban lesz már csak. Arra kicsit többet kell várni, mert az aktiválás nem folyamatos.
A kártya igénylés leírása itt található.
Lévayné Hajdics Katalin