A tegnapi nap pécsi vonatkozású, vezető sajtóhíre, hogy anyavállalatunk vezetője lemondását fontolgatja. Elsőként a BAMA és az Új Dunántúli Napló bocsátkozott találhatásba (szerző: Bóka Máté Ciprián), nem, mintha szavahihető lap lenne, na de azért ilyen súlyú kijelentéseket azért mégsem teszünk csak úgy…. Meixner állítólag korábbi munkhelyére, a Pécsi Hőerőműbe tér(ne) vissza. A Magyar Nemzet még a helyiérdekű lapnál is tágabb összefüggések közé helyezi a hírt, emlékeztet a tervezett buszos sztrájkra, visszautal korábbi, az újságban megjelent cikkekre, azzal együtt is, hogy néhol szó és betű szerint emel át teljes mondatokat az egyébként ugyancsak hivatkozott BAMÁ-ból. Beszédes lehet, hogy a hír valóságtartalmát a jobboldali kötődéű lapok közléseire máskor érzékenyen reagáló városi lap, a PécsMa nem cáfolta.
