A fejlesztésekrő tartott tájékoztatón elhangzott, hogy már nem csak érkezik, hanem távozik is a hulladék Csaláról, amit más helyeken hasznosítanak újra. A beruházásokról Steigerwald Tibor, a Depónia Nonprofit Kft. ügyvezetője és Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere tartott sajtótájékoztatót hétfőn délután. Részletek Székesfehérvár híroldalán.
