Bár a szolgáltatóval kötött megállapodás nyomán a régi hírek hozzáférhetőek még, gyakorlatilag már nem működik az első hazai szakportál, a Don’t waste it. Az utolsó friss hír több, mint két hónapja került föl az oldalra. A zuhanyhíradó értesülései szerint a politikát a szakmaisággal még csak véletlenül sem keverő oldal támogatói lassan elfogytak. A Don’t waste it tehát anyagi okok miatt – a hivatalos megfogalmazás szerint – szünetel.