Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Megszólalt a pimasz magyar palack forgalmazója | Dél-kom Intranet


Nincs igazi szenzáció a „pimasz” magyar palack sztorija mögött, hiába is gondolhatták sokan, hogy a magyar gyártó így akar neki menni az új visszaváltási rendszernek és/vagy a MOHU-nak.(Előzmények a Dél-Kom Sajtófigyelő minapi kiadásában.) Az Economxnak röviden nyilatkozott Fórián Zsolt, a több, mint húszéves múltra visszatekintő, hajdúhadházi Üdítő Centrum Kft. ügyvezető-tulajdonosa, amely cég gyártja és forgalmazza a Soma üdítőital 3,01 literes kiszerelésű termékét is. Fórián Zsolt leszögezte, a cég elkötelezett híve az új visszaváltási rendszernek, mind a hat terméküket (a 0,5-östől a 2,5-ig) regisztrálták a MOHU-rendszerében. Megtudtuk, hogy a Magyarországra gyártó 2,25 literes gépsoruk egy műszaki felújítás miatt nem üzemel (átállt a gyártás 2,5-ről 2,25 literre), ezért áthidaló megoldásként az évtizedes hazai partnereiknek szállítottak a 3,01-es palackokból. Ugyanis a 3,01-eseket egyáltalán nem a magyar, hanem a szlovák piacra gyártják, a korábbi román gyártót kiváltva. Az viszont már némileg a magyar viszonyokra jellemző, hogy a lap újságírója beszélt olyan Hajdú-Bihar vármegyei boltossal is, aki elárulta, a palackokért még Miskolcról is érkeztek hozzá vevők.