Kedves Kollégák!
A kökényi nagy közös parklóban Hagyó Ákos munkatársunk autója sajnálatos módon durván megsérült. Ákos reggel, műszakkezdéskor parkolta le kocsiját és 14-15 óra körül észlelte: valaki lezúzta a gépet, majd adatai hátrahagyása nélkül távozott. Az ügyben az érintett rendőrségi feljelentést tett. Kérjük, ha a károkozó kollégáink közül került ki, szíveskedjék mielőbb jelentkezni. Amennyiben ez megtörténik, a tulajdonos visszavonja a feljelentést. Kérjük továbbá, hogy ha bárki bármit tud az esetről, jelentkezzen a károsultnál.
Köszönjük a remélt segítséget!

