A BAMA számolt be ma reggeli kiadásában arról, hogy a baranyai boltok polcain is ott vannak már a visszaváltható italcsomagolások. MW cikke a tényközlésen kívül kevés helyi vonatkozást tartalmaz, javarészt a Metropol egy korábbi anyagának (néhol szó szerinti) átvétele. A központi napilap egy Ördög Nórával készült tájékoztató videót is közread, amely egyébként a Ripost Tik-Tok csatornájának felvétele.
