Első körben 10 MOL benzinkúton üzemel majd visszaváltó automata – tudta meg a Pénzcentrum a MOHU-tól. A vállalat a töltőállomásokon felméri az igényeket, de egyelőre úgy látják, hogy a klasszikus bevásárláshoz köthető helyszíneken váltják vissza inkább az emberek a palackokat, dobozokat. Hogy gyarapodik-e még a kutakon lévő REpontok száma, arról az igényfelmérést követően döntetnek.