Sajtófigyelő szolgáltaunk tegnap adott hírt a Debrecen melletti lerakóban kialakult hulladéktűzről. A civis város hivatásos tűzoltói megkezdték az oltást, amelynek a folyamata a katasztrófavédelem közlése szerint még késő este is zajlott. Sőt, legfrissebb tájékoztatásuk szerint még ma reggel is folytak az oltási munkálatok. A dehír korai kiadásában videóriportot is közölt a helyszínről. A HAON arról számolt be, hogy egész éjjel oltották a Vértesi úti szeméttelepet, hajnalban füstszagról írtak a debreceni lakók.