Még egy hétig regisztrálhatnak a környezetért tenni akaró önkéntesek hazánk legnagyobb szemétszedési akciójára, a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! programsorozatra – hívta fel a figyelmet Raisz Anikó környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkár a minisztérium közleménye szerint. A megjelent sajtóanyagot több napilap ismertette, háttéranyagot és elemzést pedig az Öko Drive adott tegnap. Érdekesség, hogy a kezdeményezéshez az Országos Polgárőr Szövetség is csatlakozott, amely hírportálján nagyon komoly összefoglalóval jelentkezett, és biztonsági kérdésekre is fölhívta a figyelmet.