A karácsonyi időszakot követően, január 8-ától, a közszolgáltatást végző Dél-Kom Nonprofit Kft. megkezdi a feleslegessé vált fenyőfák begyűjtését – írja cégünk közleményére hivatkozva a BarcsMédia vasárnapi vezető híre.
A hulladékelszállító cég (a rövid cikkben később ismételten említik név szerint vállalatunkat) kéri a lakosságot, hogy a feleslegessé vált fenyőfákat díszektől, karácsonyfatalptól és egyéb hulladékoktól – mint például szaloncukorpapír-mentesen helyezzék ki a hulladékgyűjtő edények mellé, a hulladékszállító gépjárművel könnyen megközelíthető helyre – teszik hozzá.