A Dél-Kom Nonprofit Kft. felhívja a lakosság figyelmét, hogy január 1-től több Baranya vármegyei településen is módosulnak a hulladékszállítási napok – írta tegnap este a BAMA, illetve ma reggel az Új Donántúli Napló (szerző: Tóth Viktória). A rövid írás egyéb érdemi információt nem tartalmaz, de fölhívja a figyelmet web-oldalunkra. A harkányi híroldal sem sokkal bőbeszédűbb, de nem a Dél-Kom, hanem a város internet-oldalát ajánlja tájékozódási pontként. Szigetvár híroldala a többlethulladék elszállításával kapcsolatban, cégünkre hivatkozva ad tájékoztatást.
