A pécsi, Kis-tubesi kilátó megújult formában várja látogatóit. A kilátót számos graffiti és falfirka csúfította el, melyeket a Biokom munkatársai a héten eltávolítottak. A munkálatok részét képezte, hogy összgyűjtötték és elszállították a környéket csúfító hulladékot, és új kukákat is kihelyeztek a kilátó közelében. Minderről a PécsMa tudósított, átvéve a cég közleményét. A hír, kicsivel több fényképpel a BAMA felületére is rákerült. A nagytakarítást ezúttal a PécsAktuál sem kísérte gonoszkodó megjegyzéssel.
