Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Már csak papíron egyszerű a gyűjtés | Dél-kom Intranet


Leleményes módon szervezték meg néhány somogyi iskolában az idei papírgyűjtést. Pedagógusok úgy döntöttek, nem bajlódnak a gyűjtést szervező MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. regisztrációs felületén a sok adminisztrációval, hanem egy másik cégtől magánszemélyként igényelnek konténert. Az ötlet bevált, és meggyorsította a papírgyűjtési folyamatot – írta meg a SONLINE (szerző: Marosi Gábor).

A diákönkormányzatot támogató pedagógusunknak sikerült megoldást találnia arra, hogy meg tudjuk szervezni az idei papírgyűjtést.

– mondta el a lapnak Lukács Anett az intézmény igazgatója. – Iskolaként nem tudtunk regisztrálni a MOHU oldalon keresztül – tette hozzá. – Munkatársam ezért úgy döntött, nem bajlódik ezzel, hanem magánszemélyként próbálja intézni a gyűjtést. Felhívta a marcali szeméttelepet, akik nyitottak voltak az ötletre. A nevére kiállítottak egy szállítólevelet, majd a gyűjtés után egy számlát, és odaadták neki az összegyűjtött papírért járó 81 ezer 200 forintot. Adót ezután nem kellett fizetnie, mert 200 ezer forintig adómentes bevételnek számít. Miután a kollégánk megkapta a pénzt, befizette a diákönkormányzatnak – mesélt a folyamatról Lukács Anett.