Csütörtökön és pénteken tartja a Dél-Kom Nonprofit Kft. Kozármisleny területén a lakosság részére térítésmentes lomtalanítási akcióját – adta hírül a kisváros önkormányzata a honlapján, illetve figyelt föl a hírre az Új Dunántúli Napló és a BAMA. Az internetes hírportál az elszállítható hulladékok közül is megemlít néhányat.