Kővágószőlős önkormányzata tette közzé a felhívást, miszerint február 27-én lomtalanításra készülhet a helyi lakosság. A hulladékot e napon reggel 6 óráig kell kihelyezni a gyűjtőjárat számára. A település felhívását a BAMA osztotta meg olvasóival még tegnap este. A szerző, Mohay Réka a lomtalanítás néhány alapvető szabályát is számba vette (távolról sem teljeskörűen), nyilvánvalóan cégünk Internet-oldala nyomán.