Levásárolható pontokat lehet kapni a leadott használt mobiltelefonokkal – írta meg a megyében elsőként a hét végén a Silkósi Hírek. A PontVelem Okos Program keretében április 22-től május végéig az iskolákban gyűjtik össze a használt mobiltelefonokat és elemeket. Az Elő a telóval! című, a Kék Bolygó Alapítvány és a MOHU által meghirdetett versenyre a pontvelem.hu-n kell regisztrálni. Az akcióban a Mol a leadott régi mobiltelefonokért cserébe levásárolható pontokat ad.